Közeli Patriot lövést hárít Homchenko. Kuritko próbálkozott.

Manuhov kéken kívüli bombája a plexin csattan.

62:45
    Ardashev közeli lövését védi Boraros.

61:16
    Mindkét csapaton érződik már a lejátszott 3 harmad, nem pörögnek a lábak úgy, mint az elején.

60:30
    A buli utána a Patriot szerzi meg a korongot, ám a támadás végül elhal.

60:01
    4 a 4 elleni játékkal folytatódik a mérkőzés.

60:01
    Overtime began.

60:00
    3rd period finished.

59:59
    A harmad utolsó másodpercei eseménytelenül pörögnek le, már mindenki a hosszabbításra készül.

58:49
    A hazai szurkolók által űzott Patriot Kolarik révén majdnem megszerzi a vezetést, de Homchenko ismét a helyén.

58:20
    A Loko csapata kiegészül.

57:39
    A Patriot beszorítja ellenfelét saját harmadába.

56:52
    Az emberelőny első pillanataiban Bajanik kerül helyzetbe, de Homchenko védeni tud.

56:13
    Kiállítás a vendég csapatból, a Tankeev büntetése 2 perc, játék késleltetésért.

55:32
    A hazai csapat a gólon fellelkesülve sorra dolgozza ki a helyzeteket.

A bírók jóváhagyták a korábbi ítéletet, Csanyi lövése valóban kapuvas volt.

Videobírózás miatt áll a játék.

55:00
    A Loko kiegészülésének pillanatában Csanyi lövése szédül le a kapuvasról.

54:00
    A gól után megélénkül a játék, egyel nagyobb fokozatra kapcsoltak a csapatok.

53:12
    Emberelőnybe kerül a hazai csapat, Manuhov kap 2 perces büntetést.

52:38
    Patriot gól, egy messziról megeresztett SOUKOP lövés pattan meg szerencsésen a kapuson és KURITKO kotorja a hálóba.

51:48
    Bajanik tett kapura egy lecsorgó korongot, azonban Homchenko újfent védett.

51:10
    Jelenleg a Patriot 4. sora van a jégen, harcosan védekeznek 2 magyarral a védelemben.

50:20
    Egy semleges harmadban szerzett koronggal indít támadást a hazai csapat, azonban a védők résen vannak.

49:40
    Felhangzik a közönség buzdítása, ami rá is fér mindkét csapatra, ugyanis kicsit leült a játék.

48:46
    Kiegészül a vendég csapat.

48:16
    Jól védekezik a vendég csapat emberhátrányban, a hazaiak csak nagy nehézségek árán jutnak be a harmadukba.

47:26
    Tömörülés a vendégek kapuja előtt, aminek a végén Homchenko tenyerel a korongra.

46:46
    Kiállítás a vendég csapatból, Krasnov büntetése 2 perc akadályozásért.

45:57
    Plastinin lövését hárította szépen Boraros.

45:03

44:00
    Jelenleg erőteljes mezőnyjáték zajlik a pályán, a kapuk nincsenek veszélyben.

42:51
    Dolnik közeli lövését hárítja nagy szerencsével Homchenko.

42:00
    A harmad elején a vendégek beszorítják a Patriot-ot, gólt azonban nem sikerül szerezniük.

41:03
    Krasnov közeli lövését hárítja vállal Boraros.

40:20
    A vendégeké a harmad első helyzete, azonban a lövés jócskán a kapu mellé megy.

40:01
    3rd period began.

A 2. harmadban sokkal agilisebben játszott a hazai csapat, azonban a fölényét nem tudta gólra váltani, ugyanis a vendég Loko védelme, de különösen kapusuk kitűnően tette a dolgát. A harmad 0-0-val zárul.

40:00
    2nd period finished.

39:59
    Egy gyenge Patriot lövéssel zárul a 2. harmad.

37:20
    A hazai csapat 4. sora szépen tartja a korongot az ellenfél harmadában, lövésig azonban nem jutnak.

A kapu karbantartása miatt áll a játék.

36:40
    Egy kemény ütközést követően elmozdul a vendégek kapuja, valamint az egyik védőjük is botját töri.

35:20
    Egy szép akciót követően Piacka teszi kapura a korongot, azonban Homchenko hárítani tud. A hazai közönség csalódottan morajlik fel.

34:40

34:25
    Továbbra is erőteljesen rohamoz a hazai csapat, de a Loko védői állják a sarat.

33:40
    Dvorak lövése a kapus kesztyűjében hal el.

33:30

33:21
    Tankeev szépen fűzi át magát a Patriot védőin, ám az utolsó pillanatban szerelik.

32:00
    Az emberelőnyben játszó hazai csapat nem tudja a korongot az ellenfél harmadában tartani.

31:30
    Kiállítás a vendégcsapatból, Petrov büntetése 2 perc, palánkra lökésért.

31:20
    Jelenleg a Patriot harmadában zajlik a játék.

30:00
    Időközben eltelik a 2. harmad fele, azonban a Patriot mezőnyfölényét még nem sikerült gólra váltani.

29:15
    Fekti kékvonalról eleresztett lövése Homchenko ölében hal el.

28:40
    A Patriot átveszi a kezdeményezést, azonban az ellenfél harmadában egy kicsit dadog a korong.

27:45
    Egy szép egyéni akció végén a Loko majdnem 2-re növeli előnyét, azonban jól mozdul ki Boraros. A kipattanót a védők blokkolják.

27:30
    A hazai csapat kiegészül.

Szerelni kell az egyik kaput, emiatt áll a játék.

26:30
    Trabnecik ugrik ki a vendég védők között és a Loko kapusába bombáz.

25:30
    Kiállítás a hazai csapatból, Bajanik büntetése 2 perc, korongfogásért.

25:00
    Egy szép indítás után Csanyi tör kapura, azonban Homchenko ismét véd.

24:20
    A Patriot többet birtokolja a korongot, azonban a Loko szépen védekezik már a semleges harmadban.

23:40
    Egy szép akció végén helyzetbe kerül a hazai csapat, azonban Homchenko ismét véd.

23:22
    Tilos felszabadítás (Loko)

22:45
    A semleges harmadban szerzett korongot Dolnik teszi kapura, Homchenko hárít.

22:30
    Kamzik lövése centikkel kerüli csak el kaput.

21:11

20:45
    Ismét agailisen kezdi a harmadot a hazai csapat. Több helyezük is akad, ahol a Loko kapusának kell hárítani.

20:01
    A buli után a hazai csapat hozza el a korongot.

20:01
    2nd period began.

Kiegyenlített játék folyt az első harmadban, a vezetést azonban egy szép akció után a vendég Loko csapata szerezte meg a tegnapinál nagyobb létszámú és hangosabb vendég szurkolótábor örömére. A harmad végén az állás 0-1.

20:00
    1st period finished.

19:38
    Soukop lövése után véd szépen a bárddal Homchenko.

19:11
    Kiállítás a Loko csapatából, Krasnov kap 2 percet bottal akasztásért.

19:00
    Az első harmad utolsó perce kezdődik.

18:40
    A buli után meglódul a hazai csapat.

18:30
    Egy szép ellentámadás végén Boraros-nak kell védenie.

17:50
    A Patriot szinte a kapujához szögezi ellenfelét, de az utolsó passzba mindig hiba csúszik.

17:00
    Egyenlő létszámnál sajnos a hazai támadók nem tudnak mit kezdeni az ellenfél jó védekezésével.

16:00
    A büntetőpadról visszatérő Csanyi veszélyeztet, de Homchenko a helyén volt.

15:40
    A hazai csapat kiegészült.

15:00
    A Loko emberelőnyben ügyesen tartja a korongot.

13:40
    A Patriot csapatából kiállítás, Csanyi bottal akasztásért.

13:37
    Nyomnak azonban a vendégek, Borarosnak többször is bravúrral kellett hárítania.

12:12
    A bekapott gól láthatóan nem vette le a hazai csapat kedvét, küzdenek minden korongért.

11:02
    Gól, egy szép akció végén vezet a Loko csapata. ZYRYANOV a gólszerző.

10:30
    Gavrikov távoli bombája a kapu mögött, a plexin csattan.

10:00
    Emberelőnyben a vendég csapat a kapujához a szögezi a hazaiakat, ám Boraros a helyén van.

09:09
    A Patriot csapatából Kolarik büntetése 2 perc, fogásért.

08:48
    Tilos felszabadítás (Loko), a bulit elhozza a magyar csapat, ám a helyzet kimarad.

08:30
    Egyenlő létszámnál nagyon kiegyenlített a játék képe.

08:00
    A vendégcsapat kiegészül.

06:30
    A Patriot emberelőnyben próbál nyomást gyakorolni a Loko kapujára, eddig eredménytelenül.

06:00
    A Loko csapatából Moksanchev kapott 2 perces büntetést magas bottal való játékért.

05:30
    Manuhov kék vonalról megeresztett bombája csak centikkel kerüli el a kaput. Ez volt a vendégek eddigi legnagyobb helyzete.

04:30
    Az első percekben a hazai csapat irányítja a játékot.

04:00
    Bajanik lövése után kell a Loko kapusának hárítani.

03:00
    A hazai csapat gyakorol nyomást az ellenfele kapujára, de a kísérleteik meddők maradnak.

02:15
    Egy életerős Patriot lövés után Homchenko hárít újra.

01:30
    Kiegyenlített játkot láthatunk, a semleges harmadban zajlanak az események.

00:30
    Egy tilos felszabadítás utáni bedobásból a Patriot csatára zúdítja kapura a korongot, de Homchenkó mamuttal hárít.

00:20
    A mérkőzés elején a Patriot birtokolja a korongot.

00:01
    Game started.

A csapatok feszülten hallgatták végig a himnuszokat, a mintegy 300 néző előtt. Mindkét együttesen látszik az elszántság és a győzniakarás.

Kezdőcsapatok:

Patriot Budapest: Boraros Marko - Koralik Vaclav, Soukop Matej, Glemba Michail, Slaka Michal, Bozik Miroslav - Dvorak Michael, Bajand David, Kuritko Martin, Daniska Tomas, Piacka Edmund - Kubica Dominik, Trabnicek Peter, Dolnik Vladimir, Fekti Ádám, Kamzik Matus - Kochubej Ilya, Hardi Richárd, Nemes Benjámin, Priganc David

Loko Jaroslavl: Homchenko Pavel - Petrov Alexander, Maslov Kirill, Ardashev Dmitrij, Petrankov Ivan, Shamin Alexej - Rafikov Rushan, Gavrikov Vladislav, Zyryanov Gleb, Zhelenov Alex, Tankeev Timofej - Manuhov Roman, Akamov Andrej, Moksanchev, Krasnov Ivan, Kulagin ALex - Cvetkov Egor, Geraschenko Andrej, Zakurin Evgeni, Plastinin V., Jaroslavskij Artom

Szeretettel köszöntjük az online szurkolókat!

A Patriot Budapest a negyedik mérkőzését játssza ma - azaz szeptember 11-én - a Jégpalota Icecenterben. A Loko Jaroszlavl ifjúsági csapatával méri össze erejét ismét a tegnapi 3:1-es győzelem után. Egyértelműen izgalmas és sokszínű mérkőzésnek nézünk elébe, a tegnap látottak alapján.

Minden bizonnyal a Loko inkább a támadásra helyezi a hangsúlyt, de ha Budapest tartja a tegnap bevált szívós védekezést, a jaroszlavliaknak akad majd dolguk bőven.