Patriot Budapest
5:6 (1:0, 2:4, 2:1)
Szerebrjanije Lvi Petersburg
Thursday 13.09.2012, 18:00 • Jegpalota Icecenter Budapest. • MHL

A holnapi mérkőzésen minden bizonnyal felelevenítik majd a játékosok a mai meccsen szerzett tapasztalatokat. A védekezésből kiugró gyors támadás meglehetősen sajátos formát kezd ölteni a Patriot csapatánál, bízzunk benne, hogy ezt szeptember 14-én is használni fogják. (10:16:32)

65:00
    A mérkőzés végkimenetelét NIKITA GARANIN büntetője dönti el.

Game over.

Kurítko sajnos kihagjya

Kuritko ismét lőni készül. (Pat)

Garanin (Lvi) belövi. Kissé megilletődött, de végül a hálóba lökte a korongot.

150 néző van

Láthatóan tart a vendég csapat a Patriottól, védekeznek, s húzzák az időt, ezért a Patriot egyre agresszívebben játszik. Rávezetés következik

65:00
    Overtime finished.

64:40
    Kemény hokimeccs típusú játék

63:56
    Erőteljes lövés a PAtriot részéről, hárítják.

61:22
    Ilasenko remekül hárítja a balról érkező játékos alattomos lövését.

61:00
    Kurítko átveszi a korongot (Pat), de nem sikerül eljutni a kapuig, a védők helyükön voltak.

59:25
    Középpályáról érkező lövést hárít Ilasenlo.

58:55
    Messziről lő rá a Patriot, nem sokkal a kapu mellett megy el a korong

58:00
    Utolsó két perc

57:20
    Játékukban meglepődést mutatnak a vendégek.

56:15
    Patriot gólt szerzett! A kapus a jégen, s játékos átemeli, illetve beemeli a hálóba a korongot. Ezzel egy időben kiegészül a vendég csapat. A gólt CSÁNYI KAROL szerzi Kurítko közreműködésével.

Testre ütésért, és sportszerűtlen magatartásért 10 perc fegyelmi bűntetést kap a 88-as Venskely (Lvi)

55:28
    Nagyon véd a vendég kapus, erőteljes lövés érkezett balról

55:14

54:55
    A játék kedvez mindkét csapatnak, de korlátok között, ugyanis már nem szeretne gólt kapni a Lvi, s húzza az időt is, de ha helyzet áll fent, azonnal a kapunál terem a vendég csapat zöme.

52:51
    Patriot gólt szerzett! A budapest csak a legjobb helyzetekre koncentrál, de azokat be is fejezni, ami meglepi a vendégeket. Így az erőteljes támadásból létrejövő gólt KURÍTKO MARTIN szerzi Edmund Piacka segítségével.

52:20
    Folyamatosan a hazaiak kapuja előtt tolonganak a játékosok.

47:51
    Szerebrjanije Lvi gólt szerzett! Az emberhátrányra válaszolva gólt lő GARANIN NIKITA, mely Golikov és Možajev összjátékával valósult meg.

46:56
    Palánkra lökésért két perc kiállítás - Bozik (Pat)

46:41
    Buli az otthoniak kapuja előtt

46:41
    Nemes (Pat) ügyesen védekezik.

46:00
    Elakar húzni a Lvi, de nem engedik a védők. Ilasenko sem.

45:06
    Az előző két harmad lefárasztotta a csapatokat. Előre megfontolják az esélyeket.

44:39
    Buli a vendégek térfelén, ám a koron hazafelé érkezik.

43:52
    A vendég elé szorultak be a játékosok.

43:35
    A Patriot átveszi a korongot, ám az akciót egyszerűen nem volt kivel befejezni.

43:07
    Buli középen

42:40
    A támadásra koncentrálnak mindketten, de a Patriotnak védekeznie kell, s a védők teszik is a dolgokat.

41:20
    Széthúzzák a csapatot a vendégek.

40:40
    Mindkét csapat összejátszik, valami készül.

40:01
    3rd period began.

2 perc kezdésig

A játékosok már a pályán

A mérkőzés nem egyhangú! A Budapest időkérése meghozta gyümölcsét, stratégiát váltott ami meglepte a vendégeket. A második harmad gólzivatara minden bizonnyal eredményorientált utolsó harmadot hoz magával. Előre láthatólag Budapest a támadásra helyezi a hangsúlyt, s a vendégek pillanatnyi fáradságát kihasználja. Izgalmas meccs ez, az eddigi talán legizgalmasabb. Várjuk a folytatást. Kezdés kb. 19:33

38:38
    Patriot gólt szerzett! Amint újra kiegészült a vendég csapat, rögtön gólt lő BOZIK MIROSLAV, közreműködött Trávníček.

38:37
    Harc folyik a korongért, huzamosabb időre viszont egyik csapat sem szerzi meg-.

36:45
    Helytelen védekezésért két perc a vendégektől

36:45
    Buli a vendégek előtt, a korong hátra megy.

36:32
    A veszélyes lövést hárítja a vendég csapat.

35:40
    A vendégek kiegészültek.

35:25
    Patriot gólt szerzett! Kihasználva azonnal az emberhátrányt gólt lő. A az időkérés meghozta gyümölcsét, a gyors támadást ONDREJ SOUKUP fejezi be, asszisztált Piacka.

32:16
    Széthúzza az embereket a vendég csapat és gólt szereznek. A bravúros gólt DMITRIJ JAKUNIN szerzi, melyben Malycev segédkezik

31:32
    A csapatjáték kezd szétbomlani a hazaiaknál, az egyéni gólszerzére fektetik a hangsúlyt, ezt a vendégek is észrevették.

30:20
    Szerebrjanije Lvi gólt szerzett! Egyre erősebben játszanak a vendégek. A gólt PETR SHLYKOV szerzi, melyben segédkezett Stas és Medveděv.

29:50
    A buli a vendégek előtt. Kifelé halad a korong, a passz pontatlan.

27:49
    Szerebrjanije Lvi gólt szerzett! Boráros kiment a kapuból, hogy a korongot csapattársának adja, alig érkezett vissza, s megszerezte a korongot a LVI, be is lőtte. A gólszerző KOMAROV VIKTOR, asszisztálás nélkül.

27:00
    A vendégek kiegészülnek

26:59
    Játszik a kapu előtt Budapest.

26:45
    Emberelőnyben Budapest, reflektál a támadásra viszont a vendég csapat.

25:01
    Fogásért kiállítás a vendégektől. (Zherebkov)

24:58

24:46
    A buli után ismét a Patriot kapuja felé sodródnak a játékosok a koronggal.

24:15
    A PAtriot kiegészült

23:12
    Szerebrjanije Lvi gólt szerzett! Scorer is ALEXEJ LEBEDEV. Asszisztált Stas és Bodganov

22:40
    Hardi két percre kiállítva, palánkra lökésért.

21:07
    Buli a hazaiak előtt, Boráros hárítja a kipattant korongot.

20:24
    Újra teljes a vendég csapat

20:20

20:01
    2nd period began.

A mérkőzés utolsó percében csak négy-négy játékos volt a pályán. A mérkőzés izgalmas, s olykor a keményebb megoldást választják a csapatok. Mindent bele kellett adniuk az első harmadban, még ha nem is tervezték. Egyszerűen ritka helyzetek alakulnak ki, melyeket be kellett fejezni, vagy megakadályozni. Nos a pestiek egyenlőre egy gólt tudhatnak magukénak, ami igencsak határozott fellépés volt tőlük, felismerték a helyzetet.

20:00
    1st period finished.

19:10
    Glemba kiállítása két percre bottal akasztásért.

18:33
    Bottal akasztásért (LVI) két perces emberhátrány.

18:10

17:54
    Garanin (LVI) nem engedik lőni, pedig megtalálják őt a helyzetek.

16:57
    Néhány veszélyesnek tűnő bomba után Borarosé a korong.

16:51
    A buli a vendégeké, előre is törnek, de a hazai védők megakadályozzák.

16:26
    A hazai védők teszik a dolgukat, felkészültebbek.

16:00
    Támad a LVI.

15:35
    Nem tudnak a vendégek a hazai kapuhoz férkőzni, de igyekeznek.

14:21
    Buli a Patriot kapuja előtt másfél méterre, ám kifelé megy a korong.

13:54
    A hazaiak előtt folytatódik a harc.

13:24
    A hazaik kiegészülnek.

12:49
    Emberhátrányban is tartja dinamizmusát a Patriot, a Lvi szemlélődik, s helyzetet produkál - sikertelenül.

12:11
    Remekül hárítja Boraros a nem veszélytelen lövést.

11:20
    Patriotból kiállítás akasztásért, két perc. (Travnicek)

10:53
    Messziről érkező lövés (LVI) de hárítva lett.

10:10
    A vendégek lőnek egy erőteljeset, de Boráros érzékelte az esetleges veszélty.

09:33
    Budapest nem adja fel a támadási lehetőségeket, a helyzeteket alakítják ki.

09:10
    Buli a vendégek kapuja mellett, ám a korong kipattan a Patriot védőkhöz.

08:30
    Hátul játszik a vendég csapat

08:11
    Dolnik lő kapura, ám a védők közbeavatkoznak.

07:45
    A jobb sarokba szorul két-két játékos a hazai kapu mellett.

07:23
    A játék fokozatosan erősödik a feszültség is.

06:30
    Második nagy helyzet, a vendégek védekeznek, a kapuban ismét a korong, de előtte a bíró lefújt.

05:20
    Újra teljes a vendég csapat.

04:55
    Patriot gólt szerzett! Gyönyörű öszjáték a Patriot részéről. CSÁNYI tette pihenőre a korongot a hálóba, kipattanóból. Asszisztált: Kurítko és Piacka

00:01
    Game started.

03:20
    Afanakin két perc kiállítás, testreütésért.