Patriot – Petersburg 5:6 (after SO) | Patriot – Petersburg 4:5 (after OT)
Patriot Budapest
4:5 (2:1, 1:1, 1:2)
Szerebrjanije Lvi Petersburg
Friday 14.09.2012, 18:00 • Jégpalota Icecenter, Budapest • MHL

Ma is pontszerzéssel zárult egy remek mérkőzés, köszönöm a figyelmet. Hajrá Patriot! (20:24:36)

Game over.

60:32
    Gyorsan dűlőre viszi a meccset a vendég csapat. GASYUKOV szerzi a győztes találatot, Larionov és Komarov passzai után.

60:01
    Overtime began.

Újfent nem dőlt el rendes játékidőben a mérkőzés, 2 perc szünet után 5 perces hosszabbítás következik.

60:00
    3rd period finished.

59:42
    Egy vendég játékos rogy a földre egy ütközés során, szerencsére nincs sérülés.

58:58
    Egyenlít a Patriot. GLEMBA középtávoli lövése akad a hosszú felsőbe. Piacka és Csanyi adták a gólpasszt.

58:50
    Időt kér a hazai csapat.

58:49
    Kakaskodás a vendég kapu előtt. A hazai csatárok nehezen viselik az eredményt.

58:30
    A gól után a vendégek nyomnak tovább, nem akarják a hazaiakat egyenlíteni engedni.

58:00
    A harmad utolsó 2 perce kezdődik.

57:47
    Átveszik a vezetést a vendégek. Egy kipattanó lövés után SHESTAKOV pofozza közelről a hálóba a korongot. Komarov és Larionov adták a gólpasszt.

57:00
    Salka (PAT) ravasz lövését fogja bravúrral Goldobin.

56:28
    Golikov (LVI) lövését kell hárítani a hazai portásnak.

55:12
    Fáradni látszanak a csapatok, egyre több a korongkezelési hiba, pontatlan passz.

54:32
    Enyhül a nyomás a hazai kapun.

53:45
    A gól után megélénkülnek a vendégek, a Patriot saját harmadába szorul.

52:37
    Egyenlítenek a vendégek. A gólt KOMAROV szerezte Larionov átadásából.

51:25
    A kiállítottak visszatérhetnek a kispadra.

50:41
    Csanyi (PAT) életerős bombája száll a kapu mellé.

50:15
    Tilos felszabadítás (LVI).

49:25
    Páros kiállítás, a vendégektől Kamarov bottal ütésért, a hazaiaktól Dolnik durva játékért áll ki.

49:07
    A vendég csapat kiegészül.

48:00
    Csanyi bombája kijön a kapusról, a kipattanót azonban eltakarítják a védők.

47:47
    Nyomnak a hazaiak előnyben, Kolarik veszélyeztetett.

47:06
    Pikmulin (LVI) ül büntetőpadra 2 percre, palánkra lökésért.

46:45
    Egy szép vendég támadás után egy támadó ütőről kerül a palánkon túlra a korong.

46:17
    A hazai csapat kiegészül.

45:49
    A vendégek próbálkoznak mindenhonnan, de Ilasenko állja a sarat.

45:15
    Ponomoryev lövését tolja ki Ilasenko.

45:00
    Szépen védekezik emberhátrányban a Patriot. A vendégek igazából lövésig sem jutnak.

44:17
    Kiállítás a hazai csapatból, Holesa büntetés akadályozásért 2 perc.

43:45
    Kalinac (PAT) lövését hárítja a vendég kapus.

A játékvezető nem ítél gólt, az állás marad 3-2.

A közönség feszülten várja a fejleményeket.

43:20
    Egy vendég támadás után több játékos is a Patriot kapujába kerül, videobírózás következik.

42:33

42:25
    Emberelőnyben agilisen játszanak a hazaiak.

40:33
    A vendég csapatból magas bottal való játékért Komarov hagyja el a pályát 2 percre.

40:33
    Egy kemény ütközés után Glemba hagyja el a pályát az arcát fájlalva.

40:16
    Az első pillanatokban Shestakov (LVI) veszélyeztet.

40:01
    3rd period began.

40:00
    2nd period finished.

39:50
    Az utolsó másodpercekben még Mozhaev (LVI) ereszt meg egy lövést, de a korong nem talál utat a kapuba.

39:00
    A harmad utolsó perce következik.

38:10
    A tegnapihoz hasonlóan gólzáporosan kezd alakulni a mérkőzés. A csapatok az idő elteltével sem vesznek vissza az iramból.

37:20
    Szépít a vendég csapat, LARIONOV talál a kapuba Shestakov átadásából.

37:00
    A vendég csapat kapust cserél.

35:46
    Egy távoli kipattanó lövést kotor szemfülesen a kapuba a hazai csapatból GLEMBA. Az átadást Kubica és Kalinac adta.

34:40
    Szépen járatja a korongot a hazai csapat a támadó harmadban.

34:00
    A buli után a hazaiaké a korong.

33:53
    Kuritko újabb próbálkozása, már életerősebb, de gól nem születik.

33:00
    Kuritko (PAT) gyengécske lövése éppen csak elvánszorog a kapuig.

32:45
    Újfent beszorulnak a vendégek.

Az orosz hálóőrhöz orvosi segítséget is kell hívni, azonban rövid ápolás után folytatni tudja a játékot.

32:00
    Soukop (PAT) lövése után alakul ki kakaskodás a vendég kapu előtt, aminek a vendégek kapusa is áldozatul esik.

21:19
    Kamzik (PAT) veszélyes lövés surran el a kapu mellett.

30:24
    Több veszélyes helyzetet is kialakított a hazai csapat, azonban nem sikerül újabb gól t szerezniük.

29:45
    Glemba tört veszélyesen kapura, de Bezbodorov ügyesen hárít.

28:51
    Larionov lövését védi Ilasenko.

28:00
    Egy támadó harmadban elhozott buli után Fekti lövését hárítja a vendég kapus.

27:28
    Egy ütközés után egy vendég játékos marad a jégen, szerencsére nincs sem sérülés, sem pedig szankció.

27:00
    Kiegyenlített játék folyik az utóbbi másodpercekben, egyik csapat sem veszélyeztet.

25:45
    Kalinac (PAT) lövése után a vendég kapu előtt alakul ki egy kis lökdösődés, de a bírók uralják a helyzetet.

25:09
    Glemba (PAT) tör egyedül a kapura, azonban lövése mellé megy.

24:21
    Egyenlő létszámnál a Patriot uralja a játékot.

24:00
    Tilos felszabadítás (PAT).

23:30

22:35
    Gasyukov (LVI) lövése csattan a plexin.

22:07
    Emberelőnyben szépen felállnak a vendégek és járatják a korongot a hazai kapu előtt.

21:30
    Holesa (PAT) gáncsolásért 2 percet kap.

21:22
    Gólra törően kezd a vendég csapat Venskely lövésénél kell a hazai kapusnak védeni.

20:01
    2nd period began.

Kitűnő iramú és magas színvonalú első harmadon vannak túl a csapatok, amelyben egyértelműen a hazai csapat akarata érvényesült. Mindkét csapat jól használta ki az emberelőnyös helyzeteket, hiszen mindhárom gól nem azonos létszámnál született. A csapatok 3-4 ellen fejezik be a harmadot.

20:00
    1st period finished.

19:55
    A hazai csapatból Kuritko büntetése palánkra lökésért 2 perc.

19:53
    Az utolsó percek 4-4 elleni játékkal és evés eseménnyel telnek.

18:26
    A hazai csapatból Kalinac, míg a vendégektől Pikmulin kényszerül a kispadra ülni.

18:00

17:50

17:25
    A hazaiak a védekező harmadukban is igen magabiztosak, már nem az első bulit hozzák el.

17:10
    Nagyon aktívan játszik a hazai csapat, a tegnapi hosszú mérkőzés mintha a vendégeket fárasztotta volna ki jobban.

16:52
    Kamzik (PAT) lövése a kapuvason csattan.

15:52
    Daniska lövése után a vendég kapus a bárddal véd.

A rövid szünet alatt a közönség vastapssal élteti kedvenceit.

Rövid ápolás után a hálóőr visszatérhet a kapujába.

15:43
    Egy lövés után a vendég kapus a kezén sérül meg.

14:53
    Az emberelőnyt gyorsan kihasználják a hazaiak, SCHALKA lő a hálóba. A góllal a vendég csapat kiegészül.

14:25
    A vendégektől bottal akasztásért kiküldik Venskely-t.

14:22
    Kifejezetten aktívan és szépen játszik a Patriot az ellenfél kapuja előtt.

13:52
    Kalinak (PAT) lövését hárítja mamuttal Bezborodov.

13:00
    A Patriot megpróbál kombinatívan játszani a támadó harmadban, de az ellenfél védői a helyükön vannak.

12:22
    Kisebb tömörülés alakul ki a hazai kapu előtt, de Ilasenko a helyén.

11:30
    A vendégek egy kicsit magasabb fokozatba kapcsoltak, a korong ide-oda vándorol a 2 kapu között.

10:52
    A felgyorsult események után a Patriot egy kicsit tartani próbálja a korongot.

09:50
    A vendégek nagy nyomást helyeztek a hazai kapura, aminek meg is lett az eredménye, a korong a kapuba került. A gól érvényességét csak videobíró segítségével sikerült megállapítani. GASYUKOV a gólszerző, aki Komarov passzát váltotta gólra.

09:00
    Emberhátrányban beszorul a Patriot, de a vendég lövések a plexin csattannak.

08:25
    Kiállítás a hazai csapatból, Daniska büntetése palánkra lökésért 2 perc.

07:04
    Feltűnően jól védekeznek a hazaiak, a vendég csapat a támadó harmadba való korongbevitellel is nagyon meg kell küzdjön.

06:32
    Les (Lvi)

06:00
    Megvolt az első komolyabb vendég helyzet, Pikmulin közeli lövésénél kellet Ilasenkonak védenie.

04:50
    A Patriot gól után beszorul a Lvi a saját harmadába. A hazaiak szépen járatják a korongot.

03:59
    Gyorsan kihasználja az emberelőnyt a hazai csapat. BAJANIK talál a vendég kapuba. A góllal a vendég csapat kiegészül.

03:16
    A vendég csapatból Shlykov büntetése bottal akasztásért 2 perc.

02:32
    Érezhetően biztonságibb a játék ma mindkét részről, nincs rohanás, megbecsüli a korongot mindkét csapat.

01:40
    A tegnapi mérkőzés után egy megfontoltabb vendég csapatot láthatunk a pályán.

01:00
    Az első percben aktívabb a Patriot, de kapura lövésig nem sikerült eljutni.

00:01
    Ebben a pillanatban elkezdődött a mérkőzés, a hazai csapat vezetheti az első támadást.

00:01
    Game started.

Szeretettel köszöntöm az online szurkolókat!

A tegnapi fordulatos a gólgazdag mérkőzés után ma 18:00-tól újra megmérkőzik a Budapest Patriot és a Szerebrjanije Lvi Petersburggal.

A Patriot tegnap hatalmasat küzdve szerzett pontot a kiválóan rajtoló és jó erőkből álló Lvi csapata ellen. Reméljük a tegnapi ráadás nem vett ki túl sokat a fiúkból és ma is egy kitűnő mérkőzést láthatunk.

Szeretettel várunk minden szurkolót, bíztassuk együtt a fiúkat!

Welcome. Game starts at 18:00.
    Goals and assists: 4. Bajanik, 15. Schalka (Kalinac), 36. Glemba (Kubica, Kalinac), 59. Glemba (Piačka, Csanyi) - 10. Gasyukov (Komarov), 38. Larionov (Shestakov), 53. Komarov (Larionov), 58. Shestakov (Komarov, Larionov), 61. Gasyukov (Larionov, Komarov)

Patriot Budapest: Ilasenko (Vay) - Holeša, Kolařík, Varholík, Bajaník, Kubica, Trávníček, Kočubej, Glemba, Nemes, Kalináč, Kuřítko, Csanyi (C), Šalka, Dolník, Daniška, Kamzik, Hardi, Piačka, Priganc
    Szerebrjanije Lvi Petersburg: Goldobin (Bezborodov) - Pikmulin, Gasjukov, Afanakin, Venskely, Lebeděv, Bogdanov, Ponomorjev, Žerebkov, Larionov, Komarov, Šestakov, Golikov, Možajev, Garanin, Meveděv, Šlykov, Perehodjuk, Jakunin, Malycev, Kaumov

Referees: Demura - Palkevi, Juhász