Patriot Budapest
1:6 (0:4, 0:0, 1:2)
JHC Spartak Moscow
Sunday 14.10.2012, 15:30 • Jégpalota, Budapest • MHL

A tegnapi súlyos vereség sajnos mély nyomokat hagyott a Patriotban, a mai mérkőzésen is több gólos vereséget szenvedtek a hazaiak. A hazai szurkolók egyetlen vigasza lehet, hogy a Patriot szépítő találatát Nemes Benjamin szerezte.

Kedden itt a lehetőség az eredménysor kozmetikázására, várunk mindenkit szertettel. Hajrá Patriot! (17:41:06)

60:00
    Game over.

59:40
    Az mérkőzés végéig már előnyben játszó vendégek még megnyomják a hátralevő időben. Több veszélyes lövésük is kevéssel megy a kapu mellé.

58:12
    A vendégek kiegészülnek.

58:12
    Kiállítás a hazaiaktól, Kubica büntetése 2 perc fogásért.

58:00
    A mérkőzés utolsó 2 perce következik.

57:15
    Emberelőnyben sikerül felállni a hazai csapatnak, de veszélyes lövés még nem volt.

56:11
    Kiállítás a vendégektől. Ipatov büntetése 2 perc testre ütésért.

55:32
    Tilos felszabadítás (MHK).

55:24
    Krutikov (MHK) kiugrása után hárít a hazai kapus.

55:02
    A vendég kapus találja fejbe a korong, rövid ideig áll a játék.

54:50
    Bajanik (PAT) lövését hárítja bravúrral a vendég kapus.

53:29
    Soukup (PAT) lövését hárítja Kondrasov.

52:42

51:25
    Patriot gólt szerzett!

NEMES BENJAMIN megszerzi a Patriot szépítő gólját egy szép akció végén. Asziszt: PRIGANC

50:51
    Les (PAT).

50:30

50:06
    Holes (PAT) lövése száll a kapu mellé.

50:00
    A vendégek egyik játékosa visszajöhet a pályára. 5 a 4 ellen folytatódik a játék.

49:30
    Kubica (PAT) lövése száll a kapu mellé.

48:50
    Kuritko (PAT) lövése száll centikkel a kapu mellé.

48:20
    Újabb vendég kiállítás, Kulik büntetése korong kilövésért 2 perc.

48:00
    Kiállítás a vendégektől. Ovechkin kap 2 perces büntetést bottal akasztásért.

47:36
    MHK Szpartak gólt szerzett!

ARTYEM PUGOLOVKIN a kaput megkerülve teszi a korongot a hazai kapuba. Asziszt: MEDVEDEV.

46:24
    Vasilyev (MHK) kap 10 perces fegyelmi büntetést sportszerűtlen magatartásért. A játék 5 az 5 ellen folytatódik tovább.

46:24
    Batrak (MHK) lövését fogja Boraros.

45:39

ARSENIJ HACEJ szerzi a vendégek ötödik gólját büntetőből.

45:39
    Büntetőlövéshez jut a vendég csapat.

44:32
    Medvedev (MHK) tornáztatta meg Borarost.

43:44
    A hazai csapat kiegészül.

42:45
    Újabb vendég lövés, ezúttal Ermakov veszélyeztetett.

42:22
    Vasilyev (MHK) lövését fogja a hazai kapus.

41:56
    Egy vendég lövésénél kell Borarosnak a helyén lenni.

41:44
    Kiállítás a hazaiaktól. Hardi büntetése 2 perc durva játékért.

40:45
    Zemchenok (MHK) lövését hárítja Boraros.

40:01
    3rd period began.

Az első félidőben lőtt 4 vendég gól rányomta a bélyegét a második harmadra. A vendég csapat érezhetően visszavett a tempóból, sajnos ez nem volt elég a Patriotnak arra, hogy szépítsen az eredményen.

39:23
    Egy kis kakaskodás alakul ki a vendég kapu előtt, miután Bozik korcsolyázott agresszívan a kapus elé. A bírok szerencsére nem engedik hogy verekedés alakuljon ki.

39:00
    A harmad utolsó perce kezdődik.

38:51

38:34

38:40
    Az utóbbi percekben kiegyenlített játék folyt, úgy hogy a vendégek csak 4 játékossal voltak a jégen.

36:34
    Kiállítás a vendégektől. Demidov büntetése gáncsolásért 2 perc.

36:34
    Kuritko (PAT) lövésére tenyerel a vendég kapus.

Megélénkül a hazai közönség, zúg a Hajrá Patriot!

35:45
    Hardi (PAT) lövésébe nyúl be jól egy vendég védő.

35:18
    Les (PAT).

34:26
    A vendég csapat kiegészül.

34:26
    Potehin (PAT) lövését védi a vendég kapus.

33:00
    Bajanik (PAT) lövését hárítja Kondrasov.

32:26
    Kiállítás a vendégektől. Solovyev büntetése 2 perc fogásért.

32:10
    Egyenlő létszámnál kicsit enyhül a nyomás a hazai kapun.

31:36
    Tilos felszabadítás (PAT).

31:17
    Kiegészülnek a hazaiak.

31:00
    Vasilyev az újabb vendég próbálkozó, de újabb gól nem születik.

30:48
    Kulik (MHK) lövését fogja a hazai kapus.

30:10
    Pavljukov (MHK) próbálja közelről a hálóba paszírozni a korongot, de Boraros védeni tud.

29:45
    Gyorsan felállnak a hazaiak, több helyzetnél is csak Boraros lélekjelenlétén múlik, hogy nem születik újabb gól.

29:17
    Kiállítás a hazaiaktól. Bajanik kap 2 percet térdhasználatért.

28:00
    Az akarás megvan a hazai csapatban, de sajnos sokszor pontatlanok a belőtt korongok, nem tud igazi helyzet kialakulni.

27:34
    Bozik (PAT) ugrik ki és lő messziről, Kondrasov azonban hárítani tud.

26:17
    Egyenlő létszámnál újra átveszi az irányítást az MHK.

25:17

25:00
    Glemba (PAT) lövése pattan le egy védőről és száll a kapu mellé.

24:05
    Emberelőnyben is nehezen tartja a korongot a hazai csapat.

23:17
    Kiállítás a vendégektől. Demidov büntetése 2 perc bottal akasztásért.

22:50
    Skadnichenko (MHK) száguld át a pályán és lő a kapu mellé.

22:15
    Továbbra is a vendég kapu előtt folyik a játék. Bozik veszélyeztetett.

21:45
    Glemba (PAT) lövése jön ki a vendég kapus mamutjáról.

21:10
    Kicsit most beszorulnak a moszkvaiak, sajnos lövésig nem jutnak a hazai játékosok.

20:26
    Az első lövés vendégeké, Boraros nem kis nehézségek árán véd.

20:01
    2nd period began.

Ott folytatódik a mai mérkőzés, ahol tegnap abbamaradt, a hazai szurkolók legnagyobb bánatára. Az első 10 percben született 3 gyors gól, ami megadta a mérkőzés alaphangulatát.

20:00
    1st period finished.

19:32
    Újabb Patriot lövés hal el Kondrasov kesztyűjében. Sajnos keveset lőnek kapura a hazaiak, és azok sem igazán veszélyesek.

19:00

18:06

Egy majdnem a kék vonalról érkező ANDREJ ERMAKOV lövés akad be. Asziszt: Batrak

17:00
    Újabb ellentámadás, melynek során Hardi lő kapura, de kondrasov hárítani tud.

16:30
    Szépen védekezik most a Patriot, sajnos támadásra nem marad erő, első a korong eltávolítása a harmadból.

15:10
    Emberhátrányban kell védekezni a hazaiaknak, majd egy kiugrás után veszélyeztet Bajanik.

14:05
    Egy vendég lövés kerüli el nem sokkal a kaput, majd a kipattanó utáni akciónál már Boraros tenyerel a korongra.

13:47

13:12
    Kiállítás a hazai csapatból. Kalinac büntetése botvéggel ütésért 5 + végleges fegyelmi.

12:30
    Kihasználva az emberelőnyt, feláll a Patriot, több lövésnél is bravúrral kell Kondrasovnak hárítani.

11:43
    Kiállítás a vendégektől. Alexejev büntetése fogásért 2 perc.

11:15
    Les (PAT).

10:10
    Sajnos nem kezdődik jól a mérkőzés, a vendégek nagyon erősen kezdenek, minden támadásuk életveszélyes, a hazaiak néha csak nyomozzák a korongot.

09:45
    A hazaiak kapust cserélnek, Vay helyett Boraros érkezik.

05:25
    Kiállítás a hazaiaktól, Soukup büntetése 2 perc bottal akasztásért.

00:01
    Start of 1st period.

05:17
    Vendég helyzet, Vay véd a lepkéssel.

A tegnapi súlyos vereség után, ma elérkezik a visszavágás lehetősége. 15:30-kor újra összecsap a Patriot a Szpartak Moszkva csapatával, reményeink szerint a hazaiaknak kedvezőbb végkimenetellel.

Szeretettel várunk mindenkit a Jégpalotában. Hajrá Patriot!

Welcome. Game starts at 15:30.
    Goals and assists: 52. Nemes (Priganc) - 6. Nekolenko (Pavljukov, Krutikov), 7. Solovjev (Oveckin), 9. Boldin (Pogolovkin, Medvedev), 19. Jermakov (Batrak), 46. Hacej (pen.), 48. Pugolovkin (Medvedev)

Patriot Budapest: Vay (Boraroš) - Soukup, Dvořák, Bajaník, Holeša, Potěchin, Kubica, Trávníček, Kočubej - Kuřítko, Csanyi, Piačka - Dolník, Božík, Daniška - Kamzík, Kalináč, Glemba - Hardi, Priganc, Šalka
    JHC Spartak Moscow: Kondrašov (Sučkov) - Zemčjonok, Sorokin, Kozlovskij, Kulik, Vasiljev, Jermakov, Demidov, Solovjov, Alexejev - Boldin, Pugolovkin, Medvěděv - Pavljukov, Několenko, Krutikov - Chacej, Skladničenko, Batrak - Ipatov, Ovečkin