Avangard – Traktor | 1:3 (end) | | | Cherepovets – Dynamo | 4:2 (end) | | | Torpedo – Riga | 3:4 (after OT) |
CSKA – Jokerit | 2:3 (end) | | | HC Sochi – Vityaz | 3:4 (end) |
Třinec – Kladno | 3:2 (after OT) | | | Zlín – K. Vary | 2:4 (end) | | | HC Pilsen – Kometa Brno | 6:3 (end) |
Mlada Boleslav – Vitkovice | 5:2 (end) | | | Liberec – Litvínov | 2:3 (end) | | | Olomouc – Mountfield HK | 0:1 (end) |
Pardubice – C. Budejovice | 1:6 (end) |
Canada – Germany | 0:0 (cancel) | | | Sweden – USA | 0:0 (cancel) | | | Czech Republic – Austria | 0:0 (cancel) |
final/OT
Oceláři Třinec
3:2
(1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
63:54
|
Penalty for Rytíři Kladno (Tomas Plekanec – 2 min., closing hand on puck).
|
|
56:43
|
Penalty for Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., slashing).
|
|
51:36
|
Penalty for Rytíři Kladno (Jakub Suchánek – 2 min., tripping).
|
|
43:05
|
Penalty for Rytíři Kladno (Danny Kristo – 2 min., holding).
|
|
28:23
|
Penalty for Oceláři Třinec (Roman Szturc – 2 min., tripping).
|
|
24:56
|
Penalty for Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., holding).
|
|
15:48
|
Penalty for Oceláři Třinec (Marian Adámek – 2 min., hooking).
|
|
11:05
|
Penalty for Rytíři Kladno (Matyáš Zelingr – 2 min., slashing).
|
|
04:15
|
Penalty for Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., slashing).
|
Goals and assists:
2. Dravecky (Marincin, R. Szturc), 58. M. Adámek (Hrňa), 65. Roman (M. Adámek, Hrňa) – 1. Plekanec (M. Indrák, Hlava), 48. A. Kubík (Melka, Zikmund)
Referees: Pešina, Veselý – Kajínek, Axman
Attendance: 1000
Penalty missed:
Oceláři Třinec:
Marek Mazanec () – M. Doudera, Marincin, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Matyáš – Hrehorcak, Roman, Martin Růžička (A) – Chmielewski, M. Kovařčík, Ramik – Kurovsky, (A), Hrňa – Kofron, R. Szturc, Dravecky (C).
Subs:
Coach: Václav Varaďa
Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Zelingr, K. Wood, T. Voráček, Baránek, Funk, J. Suchánek (A) – Hlava, Plekanec (C), A. Kubík – Zikmund, Račuk, Melka – Pytlík, Filip, M. Beran – Kristo, M. Indrák, Routa.
Subs:
Coach: David Čermák
Subs:
Coach: Václav Varaďa
Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Zelingr, K. Wood, T. Voráček, Baránek, Funk, J. Suchánek (A) – Hlava, Plekanec (C), A. Kubík – Zikmund, Račuk, Melka – Pytlík, Filip, M. Beran – Kristo, M. Indrák, Routa.
Subs:
Coach: David Čermák
Referees: Pešina, Veselý – Kajínek, Axman
Attendance: 1000